Kolejny tydzień Wspaniałych wakacji w Żaganiu za nami. Wiele osób skorzystało już z oferty Kąpieliska Miejskiego, coraz więcej maluchów odwiedza naszą salę zabaw. Cieszymy się z Państwa aktywności w ramach zajęć ZaPARKuj na kocyku oraz zajęć sportowych na kompleksie Arena. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z mijającego tygodnia oraz zapraszamy do uczestnictwa w nadchodzących wydarzeniach.

Każdego tygodnia od wtorku do czwartku na najmłodszych czeka bezpłatna sala zabaw w Pałacu Książęcym. Na nieco starszych zajęcia zorganizowało Centrum Kultury w ramach Wakacyjnej Akademii Przygody oraz Biblioteka Publiczna w ramach Akademii Pana Brzechwy. Aktywnie czas można spędzić na hali, boiskach i basenie żagańskiej Areny korzystając z licznych promocji, a także na miejskim kąpielisku lub na Orlikach. Weekendowy relaks na Strefie Chillu daje wytchnienie wielu młodym mieszkańcom. Sobotnie szaleństwo w gronie rodzinnym gwarantują imprezy z cyklu ZaPARKuj na kocyku, gdzie czeka mnóstwo atrakcji i zabaw w Parku Książęcym. W minionym tygodniu dzieci sprawdzały swoje umiejętności na ścianie wspinaczkowej. Dorośli wyruszyli w muzyczną podróż z zespołem Freeborn Brothers.

Przed nami jeszcze 5 tygodni Wspaniałych Wakacji w Żaganiu!!! Nie przegapcie okazji na świetną zabawę i wakacyjną przygodę w mieście! Więcej informacji o planowanych wydarzeniach znajdą Państwo tutaj.