Miło nam poinformować, że nasz kolega, Tomasz Jakimczuk po raz pierwszy w swojej sportowej karierze został Mistrzem Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym w klasie 2! Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym rozegrane zostały 2-3 grudnia 2017 roku na obiektach Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Tomasz Jakimczuk w finale Mistrzostw zwyciężył z aktualnym wicemistrzem Europy i wicemistrzem paraolimpijskim Rafałem Czuperem.

Ogromnie się cieszę, jestem szczęśliwy – przyznał Mistrz Polski, pytany o wrażenia po zakończonych zmaganiach sportowych. O doskonałej formie zawodnika z Żagania (trenującego w ZSR START Zielona Góra) świadczy komplet przywiezionych medali – dodatkowy brąz zdobyty w grze podwójnej wspólnie z Januszem Chamotem.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i wierzymy, że jest to pierwszy z wielu tytułów mistrzowskich Tomasza Jakimczuka.

O sukcesie Tomasza przeczytać można na stronie Polskiego Związku Tenisa Stołowego