Fundacja ,,Przedsiębiorczość”, we współpracy z projektem Google Internetowe Rewolucje, zaprasza na bezpłatne warsztaty przedsiębiorców chcących rozwinąć swoją firmę w Internecie.

Zapraszamy serdecznie w imieniu partnera merytorycznego na kolejny warsztat pt: Jak rozwinąć firmę w Internecie? Już 16 lipca 2018 roku w oddziale Fundacji ,,Przedsiębiorczość” w Żaganiu przy ul. Jana Pawła II 15 (PAŁACYK) w godzinach 11:00 -13.00.

Weź udział w zajęciach z doradcą Google Internetowe Rewolucje i dowiedz się jak wykorzystać Internet do rozwoju swojej firmy.

W czasie zajęć przedstawimy narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania. Pokażemy również rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła: dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, znajdujących się w okolicy, właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów zaistnieć na rynkach zagranicznych. W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo do 10.07.2018r. na adres: szuscicka@fundacja.zary.pl

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty poprowadzi Anna Nowak – doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Zawodowo zajmuje się content marketingiem oraz marketingiem online. Wspiera przedsiębiorców w budowaniu i promocji marki, pomaga nawiązywać trwałe relacje z użytkownikami internetu i podpowiada jak wykorzystywać narzędzia internetowe do osiągania założonych celów biznesowych.