Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak zaprasza do udziału w XVII edycji konkursu na Społecznika Roku w Pomocy Społecznej Województwa Lubuskiego. Mogą do niego przystąpić osoby, instytucje, organizacje, które przyślą opracowanie literackie, wiersz, film, reportaż lub audycję (słuchowisko), na temat swoich działań w obszarze wsparcia społecznego. Motywem przewodnim tegorocznej akcji jest Radość.

Największe szanse na nagrodę mają osoby, które w swoich „dziełach” pokażą m.in. pozytywne efekty swojej pracy zawodowej lub społecznej, emocje jakie towarzyszyły im w realizacji zadań, emocje i postawy klientów.

Prace konkursowe (z dopiskiem „Społecznik Roku”) przyjmuje Wydział Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. ul. Jagiellończyka 8
w terminie do 24 października 2018 r. Można je dostarczyć osobiście, przesłać pocztą lub elektronicznie na adres: polityka.spoleczna@lubuskie.uw.gov.pl.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz formularze zgłoszeniowe konkursu dostępne na stronie organizatora – www.lubuskie.uw.gov.pl