Stowarzyszenie Turystyki Wodnej „Szron- Czerna” z Żagania w ramach projektu realizowanego we współpracy z Urzędem Miasta Żagań organizuje IV Młodzieżowy Spływ Kajakowy po rzece Bóbr na Zakończenie Wakacji. Wydarzenie to odbędzie się 29 sierpnia 2020 roku. Program imprezy przewiduje zbiórkę przy Bulwarze Szarych Szeregów i odprawę o godzinie 10.30, o godz. 11.00 start w pobliżu “Cesarskiego Ogrodu” lub elektrowni. Spływ zakończy się o godzinie 15.00 w Gorzupi. Uczestnicy powrócą na stanicę przy ulicy Konopnickiej 56 o 16.30, aby o 17.00 zasiąść przy  ognisku.

Uczestnicy płynąć będą samodzielnie w kajakach jedno- i dwuosobowych. Organizatorzy    zapraszają dzieci i młodzież żagańską powyżej 10 roku życia – szczególnie tych, którzy uczestniczyli w zajęciach szkoleniowych.

UWAGA !!  wymagane wcześniejsze zgłoszenie telefonicznie 602603574 lub osobiste – w czwartki 20 i 27 sierpnia od 17.00 do 19.00  na Stanicy Wodnej przy ulicy M.Konopnickiej 56.

Uczestnicy spływu muszą umieć pływać oraz zabrać ze sobą odzież na zmianę i prowiant.

BARDZO  WAŻNE!!  Przypominamy o spełnianiu  zasad  związanych z epidemią, tzn. konieczne będzie posiadanie maseczek lub innych osłon twarzy , choć nie będziemy  w nich pływać oraz zachowanie właściwego dystansu.

W imieniu  Zarządu STW ” Szron-Czerna”

Prezes  Aleksander  Czerwonajcio