Plakat konkurs Efekt Zagan

Jak w nowy sposób spojrzeć na miasto, na codziennie mijane, znane miejsca? Jak ująć w kadr otaczającą najbliższą rzeczywistość? Czy fotografia może pomóc w poznawaniu dziedzictwa kulturowego naszego najbliższego otoczenia? Jeżeli pytania te brzmią intrygująco, to znaczy, że projekt „Efekt-Żagań” jest właśnie dla Ciebie! To sposób na efektowne, efektywne, a przede wszystkim kreatywne poznanie inspirującego miasta i regionu.

Ta wyjątkowa propozycja łączy w sobie kurs technik fotograficznych, teorii i praktyki fotografowania z utrwalaniem tożsamości lokalnej ukrytej w miejscach często nieoczywistych. To nowy model uczestnictwa w kulturze, nowoczesne technologie i wykwalifikowana kadra ŻPK oraz Lubuskiej Szkoły Fotografii.

„Efekt-Żagań”, czyli cykl 12 warsztatów, konkurs i wymierny efekt w postaci kulturalnego kalendarza. Nagrody, ale przede wszystkim sposób na rozwój i wartościowe spędzenie czasu. Dzięki temu projektowi poznasz tajniki fotografii aktywnie i twórczo.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie, wypełnij formularz zgłoszeniowy

i wyślij na adres: k.jedzierowska@zpk.zagan.pl

lub zostaw w Salonie Kultury na Jana Pawła II 7 w Żaganiu.

 

Formularz do pobrania na stronie: www.zpk.zagan.pl w zakładce „Efekt Żagań” oraz w Salonie Kultury na Jana Pawła II 7 w Żaganiu od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00. Dodatkowe informacje pod nr tel. 533 100 850.