Szkoła Podstawowa nr 7

Burmistrz Miasta Żagań Andrzej Katarzyniec nagrodził zwycięzców konkursu „Kosmiczne wakacje w Żaganiu”. Włodarz odwiedził Publiczną Szkołę Podstawową nr 7, w której wręczył nagrody uczniom za zdobycie I i III miejsca. Przypomnijmy, że hasłem tegorocznych wakacji stał się „Kosmiczny Chill tylko w Żaganiu”, a logo, które najdzie się na materiałach promujących wakacyjną ofertę przedstawia skąpany w słońcu kosmos. Autorką pracy jest Lilianna Przybyłek, zdolna uczennica PSP7. Trzecie miejsce w konkursie zajął Szymon Pytel – również uczeń PSP7 i jednocześnie kibic MKS Czarni Żagań 1957, którego praca nawiązywała do barw ulubionego klubu.

Następnie burmistrz zagościł w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3, by wręczyć nagrodę zdobywcy zaszczytnego II miejsca – Dawidowi Adamczykowi. Praca Dawida urzekła komisję konkursową feerią barw oraz chwytliwym hasłem „Żagańskie wakacje kosmiczne atrakcje”.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie zakończą ten rok szkolny z uśmiechem i skorzystają z bogatej oferty wakacyjnej przygotowanej przez miasto.