Święto Czarnej Dywizji

Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy, że podczas tegorocznego święta 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej odbędzie się defilada pododdziałów i sprzętu wojskowego w Żaganiu. Z uwagi na powyższe od rana 10 września 2021 roku do 11 września 2021 do godz. 17.00 planowane jest czasowe wstrzymanie ruchu podczas czasowej zmiany organizacji ruchu na niektórych ulicach Żagania.

Defilada odbędzie się 11 września w godz. 12.30-14.00., próba do defilady rozpocznie się dzień wcześniej tj. 10 września o godzinie 21.00. Zakończenie próby zaplanowano 11 września na godzinę 02.00.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa ruchu osób i pojazdów informujemy o trasie defilady i związanych z nią ograniczeniami w ruchu:

Trasa defilady przebiegać będzie wzdłuż ulic: Dworcowej od Ronda Czterech Pancernych do Dąbrowskiego i dalej Karpińskiego do Placu Orląt Lwowskich. Pojazdy biorące udział w próbie i defiladzie zaparkowane będą wzdłuż ulic: Koszarowej i Traugutta.

W związku z tym prosimy od dnia 10 września godz. 12.00 do dnia 11 września 2021 do godz. 17.00 o:

–  nieparkowanie nowych oraz zabranie i przestawienie w inne miejsca aut już zaparkowanych na ulicach: Dworcowej, Dąbrowskiego, Chopina, Karpińskiego, Placu Orląt Lwowskich, Koszarowej i Traugutta.

czasowe wstrzymanie ruchu pojazdów podczas próby i defilady wzdłuż ulic: Dworcowej od Ronda Czterech Pancernych do Dąbrowskiego i dalej Chopina, Karpińskiego do Placu Orląt Lwowskich.

Za wszelkie niedogodności i trudności związane z defiladą już dziś mieszkańców przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Materiał nadesłany przez 11LDKPanc.