Remont nawierzchni

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania i Robót Drogowych Sp. z o.o. w Żaganiu kontynuuje pozimowe łatanie dziur na nawierzchniach miejskich ulic. Prace potrwają do końca maja, a po ich zakończeniu spółka przystąpi do malowania pasów. Publikujemy harmonogram prac, prosząc równocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach objętych robotami drogowymi.

W poniedziałek 23 maja prace prowadzone będą w rejonie ulic Łużyckiej, Kopernika, Brodatego, Piłsudskiego, Niepodległości, Libelta. We wtorek 24 maja służby miejskie będą łatały dziury w nawierzchni na ulicach Paderewskiego, Sienkiewicza, Św. Barbary, Kożuchowskiej (cmentarz), Krętej, natomiast w środę na Waryńskiego, Browarnianej, Fredry, Halickiej, placu Orląt Lwowskich i Krasickiego. W czwartek 26 maja utrudnień można będzie spodziewać się na ulicach Koszarowej, Łokietka, Traugutta, Kędzierzawego, Dąbrowskiego. W piątek łatanie nawierzchni prowadzone będzie na Spółdzielczej, Węglowej oraz na osiedlu Kolonia Laski/Formoza.

Ostatni tydzień maja również przebiegnie pod znakiem prac naprawczych. Pozimowe uzupełnianie nawierzchni miejskich ulic prowadzone będzie na Księżnej Żaganny, Reymonta, Bema, Konopnickiej, E. Plater, Miodowej (poniedziałek 30 maja) oraz na Skarbowej, Wojska Polskiego, Św. Cecylii, Mickiewicza, Rzeźnickiej (wtorek 31 maja).

Łatanie dziur i malowanie uzależnione jest oczywiście od warunków atmosferycznych.