Trzy lata temu zaprosiliśmy Państwa do wspólnego stworzenia kalendarza miejskiego. Spojrzeliście na miasto “swoim okiem” wysyłając zdjęcia ukazujące piękne oblicza Żagania. Kalendarz okazał się ogromnym sukcesem, zatem warto go powtórzyć!

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii oraz wielbicieli Żagania do przejrzenia własnych zasobów lub wyjścia “w miasto” i nadesłania nam swoich prac. Stwórzmy wspólnie miejski kalendarz na rok 2024.

Od 24 października do 2 listopada 2023 roku należy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia. Prace muszą być wykonane w kolorze, przedstawiać wyłącznie poziomą kompozycję i być dobrej jakości. Czekamy zatem na pliki o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi i wielkości nie mniejszej niż 3 MB. Zdjęcia wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, potwierdzającym zgodę na publikację materiału, należy wysłać na adres rzecznik@um.zagan.pl

3 listopada Komisja Konkursowa wybierze maksymalnie 24 zdjęcia, które opublikowane zostaną na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz na profilu Lubię Żagań.

Spośród wyłonionych przez Komisję Konkursową zdjęć mieszkańcy miasta w dniach od 3 do 5 listopada 2023 roku za pośrednictwem profilu „Lubię Żagań”, wybiorą dwanaście, które znajdą się w kalendarzu miejskim na rok 2024. Głosujemy przez lajkowanie 🙂

Pełen regulamin konkursu fotograficznego, zawierający parametry techniczne zdjęcia oraz przebieg konkursu publikujemy poniżej. Załącznikiem do regulaminu jest również formularz zgłoszeniowy, którego podpisany skan lub zdjęcie należy przesłać wraz z fotografiami.

Zachęcamy do wspólnego tworzenia kalendarza miejskiego na przyszły rok. Autorzy zdjęć, które znajdą się w publikacji, otrzymają po 3 egzemplarze wydawnictwa.

 

Zarządzenie nr 289/2023

formularz zgłoszeniowy

formularz w formie edytowalnej

Regulamin konkursu: