1 września br. w Zespole Szkół Nr 1 w Żaganiu odbędzie się Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016. Uroczystości rozpoczną się mszą św. o godz. 10.00 w Kościele p.w. NNMP w Żaganiu, po czym o godz. 11.00 odbędzie się uroczysty apel, w którym udział wezmą przedstawiciele władz z całego województwa lubuskiego.

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego składam wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzę aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz wiele radości płynącej z sukcesów Waszych pociech.

Z pozdrowieniami,
Daniel Marchewka