Organizatorzy wraz z Centrum Kultury zapraszają na „Stand-up Night Vol.3” Na scenie wystąpią: Michał Leja i Janek Wolańczyk. Imprezę poprowadzi Mateusz Socha i Patryk Niedziela. Zapraszamy w piątek (31 marca) o godz. 19.00.
Michał Leja – krakowski komik wywodzący się z grupy Comedy Lab – Laboratorium komedii. Szuka inspiracji w meandrach tego świata. Gdy już coś znajdzie, przesiewa to przez sito swojej spaczonej wyobraźni, by wyrzucić wszystko na scenie i rozbawić publiczność. Zwycięzca „Bitwy na Stand-Up 2014” w kategorii: „Najlepsza improwizacja”. I miejsce na Szczecin Stand-up Fest, II miejsce w Polskiej Lidze Stand-upu, dyskwalifikacja z przeglądu kabaretowego Klamka za zbyt ostre poczucie humoru. Uczestnik „Wielkiego Roastu Krzysztofa Skiby”.

Janek Wolańczyk – jedyny w Polsce jąkający się stand-uper. Komik który oddaje widowni swoją całą nie pojętą energię. Współlider grupy „Wrocławski Stand-up”. Od dwóch lat jeździ po Polsce i opowiada o tym, jak jego jąkanie wpływa na życie oraz opowiada o autentycznych sytuacjach z swojego rodzinnego domu. Możecie się spodziewać, że będzie długo dochodził ……….. do jednego słowa. Ma na swoim koncie masę zorganizowanych imprez z czego największa to bitwa „Stand-Up War” która zgromadziła 22 komików z całej Polski.

Bilety w cenie 20 zł (od osoby) do nabycia na portalu https://abilet.pl/…/stand-up-night-vol-3-michal-leja-i-jane… oraz w biurze Centrum Kultury w Żaganiu (ul. Szprotawska 4).
Impreza jest przeznaczona dla widzów dorosłych.