W sobotę (9 września) Czarni Żagań znokautowali na własnym boisku Deltę Sieniawa Żarska. W kolejną sobotę naszych piłkarzy czeka bardzo trudny mecz z Promieniem Żary, na stadionie Promienia.

Jeszcze przed meczem trener Sebastian Horodyski mówił, że Czarnych czeka spotkanie z nieobliczalnym przeciwnikiem, który czasami gra bardzo dobrze, czasami przegrywa nawet ze słabymi drużynami.

– W czasie spotkania Delta stworzyła dwie groźne dla nas sytuacje, ale ich nie wykorzystała – zaznacza trener.

Bramki dla Czarnych strzelili: Dariusz Łojko, Marcin Jankowski, Sebastian Bogiel i Daniel Szkarapat.

Obecnie nasza drużyna jest na trzecim miejscu tabeli z 13 punktami, ale jest coraz silniejsza po wrześniowym spotkaniu z liderem tabeli Cariną Gubin. W piątej kolejce rundy jesiennej sezonu 2017/2018 Czarni Żagań wygrali 3:2 na boisku przeciwnika, nie pozwalając zawodnikom Cariny na wykorzystanie sprzyjających sytuacji.

A już w sobotę 16 września o godz. 16.30 w meczu derbowym Czarni zmierzą się w bardzo trudnym meczu z Promieniem Żary, na boisku przeciwnika. Warto wybrać się do Żar i kibicować naszej drużynie.

Dla wiernych kibiców podajemy pełny skład Czarnych Żagań:

Łukasz Bieleszczuk, Damian Bobrowski, Piotr Tymiński, Dawid Spadło, Oktawian Horodyski, Krzysztof Adamczyk, Wojciech Martyniak, Janusz Szkarapat, Sebastian Bogiel, Łukasz Kowalski, Krystian Chruścicki, Sebastian Horodyski, Dorian Ochmański, Łukasz Mikulski, Hubert Kraszewski, Leszek Jagodziński, Daniel Szkarapat, Dariusz Łojko, Marcin Jankowski, Maciej Skiba, Zbigniew Mastalerz, Adrian Jagodziński i Patryk Puławski.

(mt)

Fot. Adam Żywornek

http://azyworonek.pl/czarni-zagan-vs-delta-sieniawa-zarska-40/

Czarni Żagań są w znakomitej formie. W sobotę rozgromili Deltę Sieniawa Żarska.

©℗ Materiał oraz zdjęcia są chronione prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie artykułu i zdjęć tylko za zgodą Urzędu Miasta Żagań.