W piątek 13 kwietnia o godz. 19.00  w sali Kryształowej Pałacu Książęcego będziemy mogli zobaczyć spektakl teatralny „Kłamstwo” w znakomitej obsadzie. Centrum Kultury już rozpoczyna sprzedaż biletów.

Na pałacowej scenie zobaczymy Izabelę Kunę, Wojciecha Malajkata, Mikołaja Roznerskiego, Adriana Kalska. Bilety w cenie 70 zł/80 zł (os.) do nabycia w biurze Centrum Kultury w Żaganiu  (ul. Szprotawska 4, Pałac Książęcy, pok. 164) lub online na portalu https://abilet.pl/impreza/klamstwo-4322

„Kłamstwo” to niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie…. Kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów.

Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe ? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu. Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat niedawno powiedział: „Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i  wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy”.