Żagański Pałac Kultury ogłasza start “Rewii Kontrast”. Od 10 lutego 2020 roku rozpoczną się systematyczne zajęcia wokalno-taneczne dla najmłodszych. Spotkania będą odbywały się w poniedziałki (od godz. 15.30 do 17.00) oraz w środy (od godz. 15.30 do 16.40). W bogatej aranżacji tanecznej i wokalnej dzieci będą spotykały się do 30 czerwca 2020. Zajęcia będą prowadzone równocześnie z podziałem na grupy.

Celem zajęć jest przygotowanie widowiska premierowego oraz nagranie płyty z utworami, które dzieci poznają na zajęciach piosenkarstwa estradowego. Dodatkowo odbędą się warsztaty nakierowane na konkretną technikę taneczną z zaproszonymi specjalistami w danej dziedzinie (np. z akrobatyki zajęcia poprowadzą mistrzowie olimpijscy z akrobatyki sportowej) oraz spotkania i wspólne występy z muzykami i „gwiazdami”.

Koszt udziału dziecka w zajęciach wynosi 80 złotych za miesiąc. Szczegółowe informacje pod tel. 664 166 072.

Próbom, które odbywały się w Żagańskim Pałacu Kultury w trakcie ferii, przyglądał się burmistrz Andrzej Katarzyniec. Ostatniego dnia zajęć młodzi ludzie z Żagania zaprezentowali swoje umiejętności przed kamerą, tworząc klip, do obejrzenia którego serdecznie zachęcamy.