Stowarzyszenie Turystyki Wodnej „Szron- Czerna” z Żagania w ramach projektu  realizowanego we współpracy z Urzędem Miasta Żagań organizuje VI Młodzieżowy Spływ Kajakowy po rzece Bóbr na Zakończenie Wakacji. Spływ odbędzie się w sobotę 27 sierpnia. Zbiórkę zaplanowano na godzinę 9.30 przy Bulwarze Szarych Szeregów. O godzinie 10.00 start w pobliżu ” Cesarskiego Ogrodu” lub elektrowni. O 14.00 planowane jest dopłynięcie do Gorzupii, a o 15.00 powrót na Stanicę przy ul. Konopnickiej 56. Na zakończenie imprezy zaplanowano ognisko z kiełbaskami i ziemniakami.

Uczestnicy płynąć będą samodzielnie w kajakach jedno- i dwuosobowych. Zapraszamy dzieci i młodzież żagańską, która ukończyła co najmniej 10 lat, szczególnie tych, którzy uczestniczyli w zajęciach szkoleniowych.

UWAGA !!  Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne (602603574) lub osobiste – w czwartki 18 i 25 sierpnia od 16.30 do 18.00  na Stanicy Wodnej przy ulicy M.Konopnickiej 56 w czasie zajęć szkoleniowych.

Uczestnicy spływu muszą umieć pływać oraz zabrać ze sobą odzież na zmianę.

Organizator zapewnia powrotny transport sprzętu oraz prowiant dla wszystkich uczestników Spływu serwowany w czasie postoju za elektrownią w Gryżycach.

Materiał przygotował Zarząd STW “Szron-Czerna”