8 października w godz. 8:00-18:00 w Parku Pałacowym w Żaganiu odbędą się polsko-niemieckie warsztaty pn. „Seminarium Parkowe w Parku Pałacowym w Żaganiu Żagański Park – Nasza Wspólna Sprawa”. Podczas tego wydarzenia uczestnicy, przy wsparciu ekspertów pod kierownictwem Agnieszki Kochańskiej, podzieleni na grupy robocze, będą wykonywać prace pielęgnacyjno-porządkowe w obrębie żagańskiego założenia parkowo-pałacowego.

To wyjątkowa okazja do uporządkowania naszego zabytkowego XIX-wiecznego parku. Zapraszamy do udziału, aktywnego spędzenia czasu i działań na rzecz wspólnej przestrzeni. Organizatorzy zapewniają narzędzia, poczęstunek oraz drobne upominki dla uczestników. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie załączonej deklaracji i dostarczenie jej w jeden z podanych sposobów.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Trwałe wzmocnienie i nowe ukierunkowanie Europejskiego Związku Parków Łużyckich 2021”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia-Polska 2014-2020″.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: sekretariat@zpk.zagan.pl do 30 września br.

01 Deklaracja Udziału Seminarium
02 Klauzula informacyjna RODO
03 Regulamin Seminarium
04 Program