Konkurs Fundusze Europejskie Warte Zachodu

Zapraszamy do udziału w konkursie „Fundusze Europejskie warte zachodu” na najlepsze projekty zrealizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020!

Konkurs Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego jest jedyną tego typu inicjatywą podsumowującą mijającą perspektywę finansową. Nie przepuść tej szansy. Weź udział w konkursie!

Zasady są proste. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.FEwartezachodu.pl. Do konkursu można zgłosić więcej niż jeden projekt, pamiętając, że należy przygotować odrębne zgłoszenia, które będą podlegały indywidualnej ocenie przez Kapitułę Konkursu.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem. To pozwoli na świadomy wybór jednej z 5 kategorii:

  • Inteligentny region (m.in.: innowacje, konkurencyjność firm, cyfryzacja)
  • Zielony region (m.in.: efektywność energetyczna, OZE, ochrona środowiska,

zrównoważony transport, środowisko przyrodnicze)

  • Zdrowy region (m.in.: opieka zdrowotna, włączenie społeczne, pomoc społeczna)
  • Atrakcyjny region (m.in. kultura, środowisko przyrodnicze, turystyka)
  • Społeczny region (m.in.: nowoczesna edukacja, rynek pracy, rewitalizacja).

Prosimy o przesłanie zgłoszenia do 21 lipca, do godz. 23:59. Ale im wcześniej Państwo rozpoczną wypełnianie, tym lepiej. Warto dokładnie przemyśleć, jakie informacje wpisać do formularza i jakie materiały dołączyć (zdjęcia, filmy, foldery). Ich jakość będzie miała wpływ na opinię oceniających.

Na finalistów czekają wyróżnienia i piękne statuetki oraz kampania promocyjna obejmująca m.in. profesjonalne filmy i efektowną publikację. Państwa projekty będą promowane jako najlepsze praktyki z województwa lubuskiego 2014-2020.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez email: konkurs@FEwartezachodu.pl lub telefonicznie: 605 166 002 lub 602 510 639.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej o tej inicjatywie można przeczytać na stronie: www.FEwartezachodu.pl.

Konkurs Fundusze Europejskie Warte Zachodu

Materiał nadesłany przez Biuro Konkursu