hulajnogi elektryncze Quick

Kilka tygodni temu nawiązała z nami kontakt firma, która chciała zaproponować mieszkańcom Żagania korzystanie z coraz bardziej popularnego środka transportu. Wczoraj w mieście pojawiły się właśnie hulajnogi elektryczne QUICK. Aby je uruchomić, należy zarejestrować się w specjalnej aplikacji – https://quick-app.eu/glowne-informacje/. Aplikację można pobrać również w sklepie Google Play:

W mieście ustawiono 30 hulajnóg. Można je odnaleźć przy ulicach Długiej, Ratuszowej-Jana Pawła II (Bulwar Szarych Szeregów), Rzeźnickiej, rondzie Jana Pawła II-Piłsudskiego- Keplera, Ks. Żaganny oraz na Świerkowej.

Opłata startowa za korzystanie z hulajnogi kosztuje 2,59 zł, następnie odliczane jest 0,75 zł za minutę. 1 złotówka wróci na konto, jeśli hulajnoga zostanie odstawiona na miejsce (do wyżej wymienionych punktów). Za zatrzymanie i rezerwacje pojazdu zapłacimy 10 groszy za minutę. Prosimy o szczególną ostrożność w poruszaniu się nimi i informujemy, że zainstalowane w nich moduły GPS pozwalają na poruszanie się jedynie w granicach miasta.

Zachęcamy do bezpiecznego korzystania z urządzeń i w miarę możliwości odstawiania ich do wskazanych punktów.

foto: strona operatora