Wspaniały Koncert Laureatów VIII Skrzypcowego “Turnieju Przyjaźni” za nami! Na Koncercie w Sali Familijnej Pałacu Książęcego wystąpili laureaci Grand Prix oraz I miejsc w grupach. Cieszymy się, że naszą szkołę reprezentowała Maja Cichoń – zdobywczyni Grand Prix w grupie II, która brawurowo wykonała „Taniec Polski” Edmunda Severna – przy fortepianie: mgr Wojciech Zawiślak. Wszystkim uczestnikom i laureatów serdecznie gratulujemy! Wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie, którzy znakomicie zaprezentowali się podczas Turnieju. I tak w grupie II Maja Cichoń – uczennica mgr Ireny Zapolskiej zdobyła Grand Prix, a Kamila Czejgis – uczennica mgr Barbary Szałata otrzymała wyróżnienie. W grupie I Martyna Bielewicz zdobyła II miejsce, a Marta Maciejak miejsce III. Obie uczą się w klasie mgr Ireny Zapolskiej. Wyróżnienia w grupie I otrzymały: Hanna Barbara Urbanowicz – uczennica mgr Barbary Szałata i jednocześnie najmłodszy uczestnik tegorocznego Turnieju, Anna Cieplicka – uczennica mgr Macieja Wasiaka, Marta Maciejak, Weronika Matusiak i Aleksandra Sokół – uczennice mgr Ireny Zapolskiej oraz Lena Maria Piechowiak i Wiktoria Anna Szymczyk – uczennice mgr Barbary Szałata. Naszym uczniom podczas występu turniejowego przy fortepianie towarzyszył mgr Wojciech Zawiślak. Do zobaczenia na IX Skrzypcowym „Turnieju Przyjaźni”!

galeria foto A.Żyworonek