Kolejny wspaniały wakacyjny tydzień za nami, w trakcie którego zaprosiliśmy dzieci na teatrzyk “Tajemnica starej szafy” i podróż do krainy bajek. Rumcajs z Hanką (bohaterowie przedstawionej opowieści) znaleźli w lesie Starą Szafę, która skrywała pewną tajemnicę. Po jej otwarciu zaczęły dziać się zaskakujące rzeczy… Sowa Klara zdradziła tajemnice szafy sprzed stu lat, kiedy to zła Czarownica uwięziła w niej postaci z bajek.

W mijającym tygodniu chętnie uczestniczyli Państwo również w projekcji środowego kina plenerowego, od wtorku we wspólnych animacjach organizowanych przez Centrum Kultury. Wśród oferowanych dzieciom atrakcji znalazły się nowe, ogromne plansze do gry w warcaby oraz gigantyczne klocki. Każdy chętny może w godzinach od 14.00 do 18.00 (od wtorku do soboty) przekonać się, jak aktywnie i kolorowo można spędzać czas w żagańskim parku.

Przed nami kolejny wakacyjny weekend. Zapraszamy na wypoczynek do Strefy Chillu (w piątek i sobotę od godziny 19.00 do 24.00) oraz na animacje w ramach kolejnego parkowania na kocyku (niedziela, od 15.00 do 18.00). Ten weekend zapowiada się również filmowo – w niedzielę zapraszamy na Bajkowe Kino (o godzinie 14.00 w Sali Inter Pałacu), natomiast o godzinie 21.00 zapraszamy na Dziedziniec Pałacu Książęcego. W ramach Kina Plenerowego wyświetlimy film “Co Ty Wiesz o Swoim Dziadku?”. Komedia z Robertem De Niro w roli głównej to doskonały pomysł na niedzielny wieczór.

GALERIA FOTO ,,ZAPARKUJ NA KOCYKU”

GALERIA FOTO,, TAJEMNICA STAREJ SZAFY”