Szanowni Państwo – ponownie prosimy o głos!
Jak zapewne wiecie, trwa głosowanie w plebiscycie na drzewo roku, do którego zgłoszono żagańskie platany. Wystarczy zagłosować podając adres skrzynki mailowej, a następnie potwierdzić swój głos. Zawalczmy o nasze drzewa – naprawdę niewiele potrzeba, aby zyskały ten wyjątkowy tytuł! Na stronie Klubu Gaja znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat konkursu.

Głosujemy tutaj – http://www.drzeworoku.pl/

Prosimy o przekazywanie wiadomości o konkursie znajomym – pokażmy, na co nas stać!Głosujemy do 30 czerwca!

W tegorocznym konkursie Drzewo Roku udział bierze 16 drzew z całej Polski. O tym, które drzewo zdobędzie tytuł Drzewa Roku 2018, zadecydują swoimi głosami internauci.

Konkurs Drzewo Roku Klubu Gaja promuje postawy szacunku dla przyrody oraz pokazuje przykłady ciekawych związków pomiędzy kulturą i historią lokalnej społeczności, a drzewem, które jest przez nią szczególnie doceniane. W konkursie nie szukamy drzewa najwyższego, najgrubszego czy najstarszego, ale drzewa z opowieścią, która pobudza wyobraźnię i integruje lokalną społeczność.

W tegorocznym konkursie Drzewo Roku udział bierze 16 drzew z całej Polski. O tym, które drzewo zdobędzie tytuł Drzewa Roku 2018, zadecydują swoimi głosami internauci. Głosujemy przez cały czerwiec.