Od 13 do 15 września bawimy się na Jarmarku św. Michała. Zapraszamy do obejrzenia materiału promującego wydarzenia oraz odwiedzenia specjalnej strony tego wyjątkowego wydarzenia – jarmarkmichala.zagan.pl

Zapraszamy na coroczne dni miasta, w trakcie których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku świętujemy wspólnie z 11 Lubuską Dywizją Kawalerii Pancernej.

Najmłodszych zapraszamy na kreatywne wyspy pełne dmuchańców i zorganizowanych warsztatów, na karuzelę i po coś smacznego. Wszystkich pragniemy zaprosić do odwiedzenia podzamcza Pałacu Książęcego i wspólnej zabawy w rytm przeróżnych gatunków muzycznych. Na żagańskiej scenie nie zabraknie w tym roku przedszkolaków, tancerzy, raperów, orkiestr wojskowych, zespołów młodzieżowych i wielkich gwiazd – Blue Cafe i Ira. Piątek i sobotę zakończymy dyskotekami plenerowymi, cały Jarmark pokazem laserów.

Jarmark św. Michała to również wiele imprez towarzyszących – wydarzeń sportowych, zawodów kajakarskich i wędkarskich, możliwości zwiedzania najważniejszych żagańskich zabytków, miasteczko wojskowe.

Szczegółowy plan Jarmarku św. Michała 2019 znajdą Państwo na plakacie, stronie oraz w materiale filmowym. Do zobaczenia w Żaganiu!!!