Informujemy, że 11 listopada 2019 roku w godzinach od 10.00 do 13.00 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w ciągu dróg gminnych na ulicach: Fredry, Waryńskiego, Browarniana, Traugutta, Koszarowa, Plac Wolności, Ratuszowa, Rynek, Bracka, Pl. Słowiański, Szprotawska, Kopernika, Brodatego, Łużycka, Piłsudskiego, Długa, Keplera, Mickiewicza, Wojska Polskiego, Skarbowa, Włókniarzy, Asnyka, Zamkowa, Ks. Żaganny, Konopnickiej oraz w ciągu dróg powiatowych na ulicach: Kochanowskiego, Kolejowa, Żelazna, Dworcowa, Lubuska, Śląska, Piastowska, polegająca na wprowadzeniu czasowego wyłączenia z ruchu oznaczonych odcinków dróg. Zamknięcie dróg wystąpi w związku z Biegiem Niepodległości.

Kierowanie ruchem w tym rejonie planowane jest poprzez wystawione posterunki regulacji ruchu. We wskazanych godzinach wystąpi konieczność objazdów wzdłuż wyznaczonej trasy oraz brak możliwości wyjazdów z posesji na odcinki wyłączone z ruchu.

Prosimy o uwzględnienie powyższych utrudnień i zastosowania się do wprowadzonej zmiany organizacji ruchu. Równocześnie zachęcamy do kibicowania uczestnikom żagańskiego Biegu Niepodległości na trasie wydarzenia.