Ośmioosobowa grupa tancerzy reprezentujących Klub Sportowy Pasja oraz Akademię Tańca NDS szykuje się intensywnie do startu w II Grad Prix Małopolski w tańcu Nowoczesnym i Współczesnym. Będzie to już trzeci ogólnopolski turniej on-line, w którym nasi tancerze biorą udział, kolejny raz walcząc o czołowe miejsca. 7 czerwca na turnieju wystąpią Mają i Julia Żołyńska, Klaudia Pawlicki, Ola Franczyk, Wiktoria Fronczek, Rita Citak, Mateusz Rola, Błaszczyk.

Maja i Julia Żołyńskie wystartowały 2 maja w II Turnieju Tańca online, gdzie reprezentowały Żagański Pałac Kultury, tańczące na co dzień w Klubie Tańca “PASJA” i Akademii Tańca NDS pod okiem Artura i Sandry Niezgoda. Zawodniczki zdobyły wówczas następujące lokaty:

Maja Żołyńska: 2 miejsce w kategorii Break Dance klasa E , 2 miejsce w kategorii Hip Hop klasa E Open, 3 miejsce w kategorii Electric Boogie open, 1 miejsce w kategorii Hip Hop open.

Julia Żołyńska: 1 miejsce w kategorii Break Dance klasa D, 1 miejsce w kategorii Electric Boogie klasa D, 2 miejsce w kategorii Hip Hop klasa A Open, 1 miejsce w kategorii Break Dance open, 4 miejsce w kategorii Electric Boogie open oraz 2 miejsce w kategorii Hip Hop open.