Mikołaj w niedzielę pomagał zaświecić miejskie iluminacje. Przejeżdżając pod urzędem zostawił prezenty dla naszych przedszkolaków. Ponieważ burmistrz nie może w tym roku spotkać się z dziećmi osobiście, postanowił przekazać upominki od Mikołaja dyrektorkom placówek. W tym roku są to laptopy dla każdego z czterech żagańskich przedszkoli. Jak podkreślił zastępca burmistrza Sebastian Kulesza mają one wspomóc pracę wychowawców. W tej trudnej i niecodziennej sytuacji burmistrz podziękował za pracę i opiekę, którą wszystkie nasze przedszkola zapewniają dzieciom w tym trudnym czasie. Życzył wszystkim pracownikom żagańskich placówek zdrowia oraz spokoju w okresie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Naczelnik oświaty Mariusz Krugły podziękował za pracę naszych wychowawców oraz ciągłość opieki, jaką przedszkola zapewniają dzieciom. Temat bezpieczeństwa dzieci i opiekunów placówek stał się tematem dalszej części spotkania.