Szanowni Państwo,

w ramach prac nad Strategią Rozwoju Miasta Żagań na lata 2021-2031 oraz Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Żagań na lata 2021-2026 przygotowaliśmy ankietę dla organizacji pozarządowych. Celem badania jest ocena możliwości rozwoju organizacji pozarządowych oraz potencjału współpracy NGO z innymi podmiotami realizującymi działania na rzecz mieszkańców Żagania.

Państwa opinie i pomysły będą kluczowe przy zdefiniowaniu projektów, służących wszystkim Mieszkańcom – rodzinom, dzieciom, seniorom, przedsiębiorcom oraz organizacjom pozarządowym. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 28 lutego 2021 roku.

Link do ankiety

 

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy, że procedura dotycząca przetwarzania danych osobowych jest zgodna z klauzulą informacyjną zawartą na stronie internetowej Urzędu Miasta Żagań pod linkiem:

https://bip.zagan.pl/381/Ochrona_Danych_Osobowych/