Plakat Cztery pory roku

Zachęcamy do wzięcia udziału w polsko-niemieckim konkursie fotograficznym „Cztery pory roku”.

Konkurs podzielony jest na 4 kategorie tematyczne:

  • wiosna,
  • lato,
  • jesień,
  • zima.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Żagania i Teltow. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 8 zdjęć (do 2 w każdej z kategorii), które powinny być tematycznie związane z Żaganiem, naszym partnerskim miastem Teltow lub ich okolicami. Jesteśmy pewni, że w obu miejscowościach znajduje się mnóstwo niezwykłych miejsc wartych uchwycenia na fotografii.

Wszystkie prace spełniające wymogi regulaminu oceni komisja konkursowa. Następnie wybrane zdjęcia zostaną zaprezentowane na oficjalnej wystawie wieńczącej konkurs oraz zostaną wydane w albumie i kalendarzu na 2023 rok.

Prace wraz z wypełnionym Formularzem zgłoszenia (dostępny poniżej) należy przesłać do dnia 31 lipca 2022 roku w formie elektronicznej na adres k.boryna@um.zagan.pl. Więcej informacji pod numerem tel. 68 477 10 26.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Organizatorem konkursu jest Gmina Żagań o statusie miejskim. Partnerem Konkursu jest Miasto Teltow. Konkurs realizowany jest w ramach projektu pt. „Polsko-niemiecki konkurs fotograficzny Cztery pory roku”, współfinansowanego z Funduszu Małych Projektów w Euroregionie „Sprewa-Nysa-Bóbr” dla Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020 w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej.

Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy

Logotypy Euroregion Sprewa-Nysa-Bóbr