Żagańska Majówka 2023 zapowiada się naprawdę ciekawie. 2 maja na sali Kryształowej pałacu wystąpi Katarzyna Pakosińska ze swoim najnowszym programem ,,Trzy Dekady Śmiechu”.

Jak powiedział jeden z krytyków: „Jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna, a my wraz z nią!” Zapraszamy na premierowy program Katarzyny Pakosińskiej – wyjątkowej aktorki i artystki kabaretowej, która świętuje 30-lecie swojej pracy artystycznej i obecności na scenie! Podczas niewiele mającego wspólnego z powagą spotkania, Katarzyna Pakosińska zdradzi Państwu wyjątkowe, prywatne tajemnice i odpowie na nurtujące obie płcie pytania, na które rzecz jasna zna odpowiedzi, albo i nie. Czy wiedzą Państwo jak utrzymać szczęśliwy związek? Czy wielożeństwo byłoby w Polsce udaną inwestycją? Co jest marzeniem współczesnego mężczyzny? Stand-up muzyczny „Trzy Dekady Śmiechu” to program dla widzów o stalowych nerwach i w stabilnych związkach!!! Nie zabraknie tańca i piosenek, tudzież anegdot, które będą mogli Państwo absolutnie gratis i bez autoryzowania wynieść z tego wyjątkowego wieczoru. Kierownictwo muzyczne i aranżacje – Jacek Piskorz. Scenariusz i reżyseria – Marcin Kołaczkowski.

Artystka wystąpi już 2 maja o godz. 20:00 w sali Kryształowej Żagańskiego Pałacu Kultury. Bilety: 70 zł możecie już nabyć online na portalu kupbilecik.pl -link: https://kbq.pl/96125 lub stacjonarnie w pok. nr 187 (ŻPK, ul. Szprotawska 4) od wtorku do piątku w godz.: 10:00-16:00.

Link do wydarzenia na facebooku:

https://fb.me/e/2Pcam53jn