Wizyta studyjna

W dniach 9-10 maja br. odbędzie się wizyta studyjna w przedsiębiorstwach sektora energetycznego Cottbus i okolic organizowana przez IHK  – Izbę Przemysłowo Handlową Cottbus we współpracy z Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Celem wizyty jest zaoferowanie brandenburskim i polskim przedsiębiorcom, a także organizacjom i instytucjom badawczym z sektora energetycznego (energia odnawialna, alternatywne źródła energii, magazynowanie energii i e-mobilność) możliwości nawiązania kontaktów.

Dzięki przemianie energetycznej, która na Łużycach już się rozpoczęła, a w Polsce się zbliża, niemieckie i polskie firmy mają szerokie możliwości nawiązania relacji gospodarczych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy będą mieli zapewniony transport autobusem z Zielonej Góry do Niemiec oraz powrót w każdym dniu wizyty studyjnej (wyjazd jest bez noclegu). Szczegółowe dane dotyczące godziny i miejsca wyjazdu zostaną podane uczestnikom w terminie  późniejszym.

W przypadku zainteresowania udziałem w wydarzeniu zgłoszenia można nadsyłać do 28 kwietnia br. na e-mail: j.malecka@opzl.pl

Agenda wydarzenia dostępna jest pod tym linkiem.