Szanowni Mieszkańcy,

Żagańskie Wodociągi i Kanalizacje informują, że zgodnie z Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żaganiu nr HK.903.96.2023 z dnia 13 lipca 2023 r.,  w związku z wykryciem pojedynczych bakterii z grupy coli na Hydroforni przy ul. Nowogródzkiej w Żaganiu od dnia 13.07.2023 (czwartek) do odwołania woda dostarczana siecią wodociągową do ulic wymienionych poniżej jest warunkowo dopuszczona do spożycia WYŁĄCZNIE PO JEJ PRZEGOTOWANIU.
Dotyczy ulic: Kożuchowska, Nowogródzka, Nocznickiego, Łąkowa, Kwiatowa, Rzeźnicka, Ogrodowa, Starowiejska, Zielona, Boczna, Dolna, St. Żółkiewskiego, Porzeczkowa, Sienkiewicza, Św. Barbary, Augustynów, Lipowa, Słoneczna, Jaśminowa, Morelowa, Myśliwska, Ign. Paderewskiego, Graniczna, Północna, Wiśniowa.

Zgodnie z Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żaganiu nr HK.903.96.2023 z dnia 13 lipca 2023 r., w związku z wykryciem pojedynczych bakterii z grupy coli i enterokoków kałowych na ul. Wesołej w Żaganiu od dnia 13.07.2023 (czwartek) do odwołania woda dostarczana siecią wodociągową do ul. Wesołej jest warunkowo dopuszczona do spożycia WYŁĄCZNIE PO JEJ PRZEGOTOWANIU.