Stowarzyszenie Turystyki Wodnej „Szron-Czerna” z Żagania organizuje VII Młodzieżowy Spływ Kajakowy po rzece Bóbr na zakończenie wakacji. W sobotę 26 sierpnia zapraszamy na Bulwar Szarych Szeregów, gdzie o godzinie 9.30 odbędzie się odprawa.

O godzinie 10.00 spływ wystartuje spod “Cesarskiego Ogrodu”, aby o 14.00 dotrzeć do Gorzupi i o 15.00 wrócić na stanicę przy ul. M.Konopnickiej 56. Wydarzenie zakończy się ogniskiem z kiełbaskami i ziemniakami.

Uczestnicy powinni płynąć  samodzielnie w kajakach jedno- i dwuosobowych. Możliwy jest udział osób dorosłych jako opiekunów dzieci. Organizatorzy zapraszają młodzież żagańską, szczególnie uczestników zajęć szkoleniowych.

UWAGA!!  Wymagane wcześniejsze zgłoszenie telefonicznie 602603574 lub osobiste (w czwartki 17 i 24 sierpnia od 16.30 do 18.00 na Stanicy Wodnej przy ulicy M.Konopnickiej 56, w czasie zajęć szkoleniowych).

Uczestnicy spływu muszą umieć pływać oraz zabrać ze sobą odzież na zmianę. Organizator zapewnia powrotny transport sprzętu i kierowców. Transport powrotny uczestników uzgodniony zostanie na odprawie.

Koszt uczestnictwa wraz z ogniskiem dla młodzieży wynosi 25 zł, dla dorosłych 35 zł. Wpłaty przyjmowane będą na starcie.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania Spływu ze względu na warunki atmosferyczne lub zbyt małą ilość młodzieży.