Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Klimakterium i już

28 stycznia 2019 | 19:00 - 21:30

Pałac Książęcy w Żaganiu zaprasza na największy hit komediowy „Klimakterium i już” warszawskiego teatru Capitol w gwiazdorskiej obsadzie. Spektakl odbędzie się 28 stycznia 2019 roku o godz. 19.00 w sali Kryształowej.

Bohaterkami musicalu autorstwa Elżbiety Jodłowskiej są cztery kobiety w wieku „menopauzalnym”. Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać.

Aktorki nie boją się śmieszności, nie wstydzą się grać postaci w wieku średnim i starszym. To znane postacie medialne, potrafiące rozbawić i wzruszyć publiczność. Pokazują, że można być czynną i twórczą kobietą, bawić się i tańczyć do późnego wieku. Spektakl pokazuje, że każda kobieta ma na to wszystko swój dobry sposób. Najważniejsze by ten temat przestał być tematem tabu, by móc o tym rozmawiać. Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

W musicalu występują zamiennie: Elżbieta Jodłowska, Ewa Cichocka, Ewa Złotowska, Małgorzata Gadecka, Ludmiła Warzecha, Grażyna Zielińska, Elżbieta Okupska, Małgorzata Duda, Dorota Pisecka, Ewa Śnieżanka, Katarzyna Kozak i Renata Zarębska.

Reżyseria: Cezary Domagała, kierownictwo muzyczne i aranżacja Janusz Bogacki. Scenografia Tatiana Kwiatkowska, choreografia Tomasz Tworkowski, produkcja Tomasz Heller.

Bilety do nabycia u organizatora, tel. 515 922 426, e-mail: rezerwuj@op.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl oraz w Pałacu Książęcym w Żaganiu przy ul. Szprotawskiej 4, pokój 270 na pierwszym piętrze, te. 68 453 91 56.

Szczegóły

Data:
28 stycznia 2019
Czas:
19:00 - 21:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

sala Kryształowa Pałacu Książęcego
ul. Szprotawska 4
Żagań, Polska