Tegoroczna majówka potrwa aż 5 dni! Zapraszamy do korzystania z miejskiej oferty i zaplanowanych wydarzeń. Codziennie zapraszamy na wesołe miasteczko w Parku Pałacowym, dodatkowo na trzydniowy Festiwal Kolorów i Smaków Świata. Pobyt na podzamczu umili Państwu scena majowa (3 maja) pełna artystów oraz niedzielny “Magiczny Ogród”, czyli wydarzenia muzyczne przeplatane z warsztatami.

2 maja zapraszamy na uroczystości Święta Flagi, które rozpocznie przemarsz z placu Klasztornego na plac Słowiański. Tego dnia pamiętajmy o wywieszeniu flag na własnych posesjach.

3 maja bawimy się pod “Majową sceną w parku”. Wystąpią na niej lokalni artyści oraz DJ Kolektyw. Zapraszamy na dyskotekę plenerową, która po 23.00 przemieni się w Silent Disco!

Tegoroczną majówkę zakończymy niedzielnymi koncertami plenerowymi w parku oraz warsztatami tematycznymi dla młodszych i starszych. Zachęcamy do odwiedzania Areny i Muzeum Obozów Jenieckich, gdzie przygotowaliśmy ciekawe propozycje aktywnego spędzenia tegorocznej Majówki.

Szczegółowy program tegorocznej Majówki znajdą Państwo na stronach miejskich jednostek. Do zobaczenia w Żaganiu!