W sobotni wieczór (8 września) o godz. 21.00 na scenie Jarmarku św. Michała na podzamczu wystąpi zespół Sound’N’Grace. Artyści już zapraszają nas na swój koncert.

– Nie mieliśmy jeszcze okazji gościć w Żaganiu – napisali do nas. – Dlatego bardzo się cieszymy, że będziemy mieli szansę odwiedzić to wspaniałe miasto. Podczas koncertu wykonany utwory z naszego najnowszego albumu pt. „Życzenia”, ale również nie zabraknie największych przebojów Sound’N’Grace, takich jak „Dach”, „Na Pewno”,  „Możesz wszystko”, czy „Nadzieja”,  które pochodzą z naszej debiutanckiej płyty „Atom”. Najwspanialsza publiczność oddaje dużo energii świetnie się bawi, reaguje na to co się dzieje na scenie, żebyśmy mogli czuć że jest razem z nami podczas całego koncertu. Zawsze doceniamy też taką publiczność, która zna nasze piosenki śpiewa razem z nami. Często prosimy, żeby wykonywali dla nas jakiś fragment utworu, wtedy my się zamieniamy w słuch i podziwiamy, jak wspaniale brzmią nasze utwory w wykonaniu zgromadzonej publiczności. Śpiewamy dla osób wrażliwych na siłę muzyki i tekstów. Dla tych którzy w naszych utworach odnajdują dla siebie motywację do działania i wsparcie w codziennych trudnościach.

Jesteśmy przekonani, że właśnie tak będzie reagować publiczność w Żaganiu, podczas koncertu Sound’N’Grace.

Przypominamy, że tegoroczny Jarmark św. Michała odbędzie się na podzamczu, 7, 8 i 9 września. Imprezę otworzy korowód, który wyruszy pod scenę o godz. 16.15 z placu przed wieżą ewangelicką. O 17.00 rozpoczęcie Jarmarku św. Michała. Szczegółowy program można znaleźć na stronie: https://jarmarkmichala.zagan.pl/#mapia-i-program

Małgorzata Trzcionkowska

Fot. Sound’N’Grace